Sádrový tmel Knauf UNIFLOTT je parťák, který vás nikdy nenechá ve štychu. A ví to i většina sádrokartonářů. Jeho tajná receptura byla namíchána natolik geniálně (vyrábí se od 80. let minulého století v Německu), že jí nelze prakticky nic vytknout. Je to totiž tmel, který v sobě sdružuje v jedinečném souladu zdánlivě protichůdné vlastnosti: má vysokou pevnost a zároveň přiměřenou pružnost, přitom se snadno brousí, nepropadá se a rychle zasychá. Z těchto důvodu se ideálně hodí na vyplnění spár sádrokartonových desek všech typů. Ovšem nejen to. Spousta firem ho používá jako univerzální materiál jednak proto, že se velmi dobře natahuje v ploše, ale také se s ním i dobře vyrovnávají hrubé nerovnosti. Většina materiálů totiž umí jedno nebo druhé, ale málokdo umí obojí…
 

Tmelení_strop

Vynikající přilnavost k minerálním podkladům, jako jsou vápenocementové omítky, sádrové omítky nebo beton ho předurčuje pro kvalitní a rychlé vyplnění nerovností na těchto podkladech. Právě tam se projeví jeho snadná brousitelnost a prakticky nulové propadání. 
Uniflott je zkrátka osvědčená stálice na trhu, kterou obdivuje každý sádrokartonář. Jak jste na tom vy – není čas ho vyzkoušet?

ISS_8423