Pokrok prostě nejde zastavit a štěstí přeje připraveným. To platí ve všech oborech lidské činnosti. Myslet na budoucnost je základ dlouhodobého úspěchu a prosperity. I tak lze vidět v širších souvislostech krok firmy Knauf, která představuje vůbec první desku na trhu, která je vyrobena s ohledem na udržitelnost a ekologicky šetrné řešení. Díky tomu dojde při výrobě ke snížení uhlíkové stopy ve srovnání s běžnými sádrokartonovými deskami. 
 
Možná se někdo zeptá, proč vlastně? Jsme přesvědčeni, že tato nová deska je skvělou příležitostí posunout stavebnictví do nové pozice, kdy na jedné straně bude možné stavět a rekonstruovat s technicky vyspělými materiály, a přitom významně přispět k ochraně životního prostředí. Při vývoji této nové desky byl proto na tento aspekt kladen největší důraz. Vývojáři i vedení firmy jsou si velmi dobře vědomi toho, že neobnovitelné zdroje jsou omezené, a proto se je snaží chránit. A právě tato nová deska by se měla stát symbolem budoucnosti. 

Knauf_White_&_One_podpisovy_banner (1)

„Když padlo rozhodnutí o vývoji nové desky, bylo jasné, že nestačí jen dosáhnout kvalitních technických parametrů, které jsou ostatně vždy očekávány s naprostou samozřejmostí, ale chtěli jsme jít mnohem dál. Knauf WHITE ONE představuje novou budoucnost,“ vysvětluje Ing. Miroslav Nyč, vedoucí produktmanagementu. „Knauf WHITE ONE je první, ale zcela jistě ne poslední krok ve směru, kterým se stavebnictví již nějakou dobu ubírá. Tato nová deska nabízí výjimečnou příležitost všem našim zákazníkům být u toho – přispět k ochraně životního prostředí bez kompromisu ve výkonu materiálu.“ dodává Miroslav Nyč. 
 
Může se na první pohled zdát, že Knauf WHITE ONE je stejná jako ostatní sádrokartonové desky. Ne není. Je mnohem lepší. Představuje totiž skvělou alternativu pro stavební projekty, do jejichž filozofie patří udržitelnost a snížení uhlíkové stopy. To vše je zabalené do tradiční kvality. „Tato novinka na trhu zvýší povědomí o environmentální odpovědnosti ve stavebnictví a přispěje k ochraně přírodních zdrojů pro budoucí generace. Jiná cesta totiž ani nebude možná,“ dodává Miroslav Nyč.

Knauf_WhiteOne_paleta_120 x 90